KONST / Litografier / Färglitografi 15565208
nr 1556 5208
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Signerad HC, Mariahissen. Färglitografi, bildmått: 43x31 cm, yttermått inklusive ram: 56x42 cm
Kondition: fuktskada
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 18:38:26
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
250 kr
300 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin